Přeskočit na hlavní obsah

Jak vytvořit nový kanál na YouTube?


Vytvoření nového kanálu
S účtem Google můžete sledovat videa, označovat je jako Líbí se a přihlašovat se k odběru kanálů. Bez kanálu YouTube ale nemůžete na YouTube provádět veřejně viditelné činnosti. Pokud chcete nahrávat videa, zveřejňovat komentáře nebo vytvářet seznamy videí, nestačí vám účet Google, ale musíte si vytvořit kanál YouTube. Nový kanál si můžete vytvořit na počítači nebo na mobilním webu YouTube.Vytvoření osobního kanálu
Podle následujících pokynů si můžete vytvořit kanál, který budete spravovat jen vy prostřednictvím svého účtu Google.

Přihlaste se na YouTube na počítači nebo na mobilním webu.
Zkuste provést libovolnou akci, která vyžaduje kanál: nahrát video, přidat komentář nebo vytvořit seznam videí.
Pokud dosud kanál nemáte, zobrazí se výzva k jeho vytvoření.
Zkontrolujte zadané údaje (se jménem a profilovým obrázkem z účtu Google) a potvrďte vytvoření nového kanálu.

Vytvoření kanálu s názvem firmy nebo jiným názvem
Podle následujících pokynů si můžete vytvořit kanál, který bude mít více správců nebo vlastníků.

Můžete použít účet značky a vytvořit si kanál, který má jiný název, ale stále je spravován z vašeho účtu Google. Více informací o účtech značky.

Přihlaste se na YouTube na počítači nebo na mobilním webu.
Přejděte do svého seznamu kanálů.
Vyberte si, zda chcete vytvořit nový kanál, nebo zda chcete použít stávající účet značky:

 • Nový kanál vytvoříte kliknutím na možnost Vytvořit nový kanál.
 • Chcete-li vytvořit kanál YouTube pro účet značky, který již spravujete, vyberte příslušný kanál značky ze seznamu. Pokud již tento účet značky nějaký kanál má, nelze vytvořit nový kanál. Když takový účet značky ze seznamu vyberete, budete přesměrováni na stávající kanál.
Uveďte požadované údaje, nový kanál pojmenujte a ověřte svůj účet. Poté klikněte na tlačítko Hotovo. Tímto způsobem vytvoříte nový účet značky.
Chcete-li přidat správce kanálu, postupujte podle pokynů ohledně změny vlastníků a správců kanálu.
Podívejte se na další informace o používání kanálů YouTube s firemním nebo jiným jménem.

  Komentáře

  Populární příspěvky z tohoto blogu

  Skalní reliéfy u Kopicova statku

  Ve skalách pod Kopicovým statkem, Jirošovou rychtou, vytvořil tehdejší majitel a lidový umělec Vojtěch Kopic galerii skalních reliéfů především z české historie. Jeho práce trvala téměř 40 let (1940 až 1978) a za tu dobu vzniklo přes 30 reliéfů postav, zvířat či průčelí staveb, často doplněných o citáty či poselství.

  Vojtěch Kopic (1909–1978) se do stavení přiženil v roce 1932. Od čtyřicátých let až do své smrti v rokli pod statkem vytesal v pískovcových skalách řadu reliéfů, jejichž témata čerpal především z českých dějin. Památková ochrana těchto děl byla vyhlášena s účinností od 25. listopadu 2017 formou stanovení ochranného pásma kulturní památky Kopicův statek.

  Po reliéfech vás provede značená stezka, odbočení na ní je vyznačeno turistickými směrovkami.

  Kopicův statek (dříve Jirošova rychta) je roubená usedlost z konce 18. století, kulturní památka. Jedná se (spolu např. s Dlaskovým statkem) o jeden z nejzajímavějších příkladů lidové architektury pojizerského typu. Statek (Kacanovy …

  Labská bouda

  Labská bouda je soukromý hotel v Krkonoších, v první zóně Krkonošského národního parku. Labská bouda leží v nadmořské výšce 1340 metrů na Labské louce nedaleko města Špindlerův Mlýn. Několik set metrů od boudy se nachází pramen Labe. Vzhledem ke své poloze je především v zimním období významným orientačním prvkem. Moderní železobetonová devítipatrová budova z roku 1975 nese stejný název jako původní hostinec z 19. století, který vyhořel roku 1965. Přístupová komunikace vede z obce Horní Mísečky; od obce výše však není povolen vjezd soukromým vozidlům (dále autobusem a pěšky). V sobotu 17. listopadu 2018 v okolí Labské boudy začala hořet horská tundra. Požár byl ohlášen po 16. hodině, uhašen byl v půl osmé večer, zasahovalo celkem sedm požárních jednotek. Zasažená plocha činila asi 20 ha. Budova neutrpěla žádné škody díky opačnému směru větru. Požár byl zřejmě způsoben nedbalostí turistů.
  Budova vznikla v polovině 19. století jako hostinec s ubytovacím zázemím. Již dříve zde ale údajně …

  Vilémov, Rokytnice nad Jizerou, Krkonoše

  Rokytnice nad Jizerou (německy Rochlitz an der Iser) je město a horské letovisko v západních Krkonoších. Nachází se v Libereckém kraji, v okrese Semily, v protáhlém údolí Huťského potoka mezi masivy hor Stráž (782 m), Čertova hora (1022 m) a Lysá hora (1344 m) a podél levého (východní) břehu řeky Jizery. Žije zde přibližně 2 600 obyvatel.
  Celkem zahrnuje čtyři katastrální území: Dolní Rokytnice, Horní Rokytnice nad Jizerou, Rokytno v Krkonoších a Františkov v Krkonoších. Z evidenčního hlediska se v rámci Dolní Rokytnice navíc rozlišují ještě místní části Hleďsebe, Hranice a Studenov.
  Katastrální území Dolní Rokytnice ve městě Rokytnice nad Jizerou zahrnuje kromě vlastní Dolní Rokytnice ještě sídelní celky Hleďsebe, Studenov, Liščí Díra, Hranice, Vilémov, Letní Strana, Zimní Strana, Malá Rokytnice. Na jihozápadě do něj spadá vrch Stráž. Do Dolní Rokytnice patří i kostel svatého Michaela archanděla.
  Hranice mezi Dolní a Horní Rokytnicí probíhá náměstím před radnicí: většina plochy náměstí …