Přeskočit na hlavní obsah

Coronavirus HTML šablona zdarma ke stažení


Prémiová HTML šablona Coronavirus je jedinečná šablona pro super snadné použití, která umožňuje i začínajícím uživatelům vytvořit jedinečné originální webové stránky k okamžitému nasazení.

Webové motivy a stránky šablon se dokonale zobrazují na každém zařízení, včetně stolních počítačů, noteboocích, tabletech a všech typech smartphonů. Jsou plně přátelské pro vyhledávací a indexovací služby, které vám zajistí první pozice v předních místech vyhledaných výsledcích vyhledávání.

Prvotní myšlenkou v tvorbě originálního designu je vyjádřit určitou jedinečnost, nevšednost každé aplikace, která je pro zákazníka zajímavá a neotřelá. Důležitým faktorem je, jaké jsou na počátku zadání a představy ze strany zákazníka, a jak velký je tedy prostor pro navržení zcela originálního designu aplikace nebo webové stránky.

Mým záměrem je tvorba originálního software tak, abych se za své dílo nemusel před zákazníky stydět, a aby zákazník nemusel vynaložit více prostředků a času, než je nezbytně nutné. Rovněž kladu důraz na jedinečnost díla bez nutnosti pořizovat složitá a komplexní řešení, a zákazník tedy neplatil nic navíc a dílo zůstalo štíhlé. Poskytuji služby a aplikace šité na míru konkrétnímu požadavku a problematice zákazníka.

KREATIVNÍ DESIGN - Kreativní design může proměnit většinu návštěvníků a uživatelů stránek a aplikací v zákazníky. Takto přistupuji ke každému zadání a snažím se vytvořit zcela originální projekt.

ORIGINÁLNÍ NÁPADY - Do každého nového projektu se snažím vytvořit zcela něco nového a jedinečného, co splňuje všechny současné trendy a standarty, vytvořit nevšednost každého projektu, který zaujme.

SNADNÁ SPRÁVA - Bez snadné správy vytvořené aplikace nebo jakéhokoliv softwarového řešení bude i sebelepší projekt předem předurčen k brzkému zániku. Tomuto se snažím vždy vyvarovat. Jen dobrý projekt má smysl!

SEO - V případě tvorby webové stránky je nezbytné správné SEO, bez kterého i sebehezčí stránka zapadne mezi miliony dalších stránek. Chcete-li být ve vyhledávacích službách vidět, mám řešení, které funguje!

ZÁKAZNICKÁ PODPORA - Mým klientům poskytuji maximální možnou podporu, nikdy se k nikomu neobracím zády. Většinu požadavků se snažím vyřešit ihned, v případě složitějšího problému se snažím vyhovět do 24 hodin.

BEZPLATNÉ AKTUALIZACE & PODPORA - Všechny moje SW aplikace jsou podporovány a aktualizovány zcela bezplatně a po neomezeně dlouhou dobu. Nemůže se tak stát, že s příchodem nového OS přestane moje aplikace pracovat.

Mým záměrem je vždy uspokojit zákazníka tak, abych se za moje dílo nemusel stydět, a aby zákazník nemusel vynaložit více prostředků a času, než je nezbytně nutné. Zároveň kladu důraz, aby moje dílo bylo jedinečné a naplnilo požadavky zákazníka, bez nutnosti pořizovat složitá a komplexní řešení, a zákazník tedy neplatil nic navíc a řešení zůstalo štíhlé.

Do každého nového projektu se snažím vytvořit zcela něco nového a jedinečného, co splňuje všechny současné trendy a standarty, vytvořit nevšednost každého projektu, který zaujme. Kreativní design může proměnit většinu návštěvníků a uživatelů stránek a aplikací v zákazníky. Takto přistupuji ke každému novému zadání a snažím se vždy vytvořit zcela originální projekt.

Komentáře

Populární příspěvky z tohoto blogu

Skalní reliéfy u Kopicova statku

Ve skalách pod Kopicovým statkem, Jirošovou rychtou, vytvořil tehdejší majitel a lidový umělec Vojtěch Kopic galerii skalních reliéfů především z české historie. Jeho práce trvala téměř 40 let (1940 až 1978) a za tu dobu vzniklo přes 30 reliéfů postav, zvířat či průčelí staveb, často doplněných o citáty či poselství.

Vojtěch Kopic (1909–1978) se do stavení přiženil v roce 1932. Od čtyřicátých let až do své smrti v rokli pod statkem vytesal v pískovcových skalách řadu reliéfů, jejichž témata čerpal především z českých dějin. Památková ochrana těchto děl byla vyhlášena s účinností od 25. listopadu 2017 formou stanovení ochranného pásma kulturní památky Kopicův statek.

Po reliéfech vás provede značená stezka, odbočení na ní je vyznačeno turistickými směrovkami.

Kopicův statek (dříve Jirošova rychta) je roubená usedlost z konce 18. století, kulturní památka. Jedná se (spolu např. s Dlaskovým statkem) o jeden z nejzajímavějších příkladů lidové architektury pojizerského typu. Statek (Kacanovy …

Labská bouda

Labská bouda je soukromý hotel v Krkonoších, v první zóně Krkonošského národního parku. Labská bouda leží v nadmořské výšce 1340 metrů na Labské louce nedaleko města Špindlerův Mlýn. Několik set metrů od boudy se nachází pramen Labe. Vzhledem ke své poloze je především v zimním období významným orientačním prvkem. Moderní železobetonová devítipatrová budova z roku 1975 nese stejný název jako původní hostinec z 19. století, který vyhořel roku 1965. Přístupová komunikace vede z obce Horní Mísečky; od obce výše však není povolen vjezd soukromým vozidlům (dále autobusem a pěšky). V sobotu 17. listopadu 2018 v okolí Labské boudy začala hořet horská tundra. Požár byl ohlášen po 16. hodině, uhašen byl v půl osmé večer, zasahovalo celkem sedm požárních jednotek. Zasažená plocha činila asi 20 ha. Budova neutrpěla žádné škody díky opačnému směru větru. Požár byl zřejmě způsoben nedbalostí turistů.
Budova vznikla v polovině 19. století jako hostinec s ubytovacím zázemím. Již dříve zde ale údajně …

Vilémov, Rokytnice nad Jizerou, Krkonoše

Rokytnice nad Jizerou (německy Rochlitz an der Iser) je město a horské letovisko v západních Krkonoších. Nachází se v Libereckém kraji, v okrese Semily, v protáhlém údolí Huťského potoka mezi masivy hor Stráž (782 m), Čertova hora (1022 m) a Lysá hora (1344 m) a podél levého (východní) břehu řeky Jizery. Žije zde přibližně 2 600 obyvatel.
Celkem zahrnuje čtyři katastrální území: Dolní Rokytnice, Horní Rokytnice nad Jizerou, Rokytno v Krkonoších a Františkov v Krkonoších. Z evidenčního hlediska se v rámci Dolní Rokytnice navíc rozlišují ještě místní části Hleďsebe, Hranice a Studenov.
Katastrální území Dolní Rokytnice ve městě Rokytnice nad Jizerou zahrnuje kromě vlastní Dolní Rokytnice ještě sídelní celky Hleďsebe, Studenov, Liščí Díra, Hranice, Vilémov, Letní Strana, Zimní Strana, Malá Rokytnice. Na jihozápadě do něj spadá vrch Stráž. Do Dolní Rokytnice patří i kostel svatého Michaela archanděla.
Hranice mezi Dolní a Horní Rokytnicí probíhá náměstím před radnicí: většina plochy náměstí …